X
تبلیغات
زولا

انصارحزب الله گرگان
مذهبی،فرهنگی و سیاسی/نثار روح مطهر امام و شهدا صلوات
قالب وبلاگ

انتظار از حاج سید حسن خمینی در قبال جنجال ناجوانمردانه اصلاح طلبان علیه انصارحزب الله

البته خوب بود فرزند یادگار امام راحل (ره) ابتدا نسبت به اصالت بیانیه اطلاع حاصل می‌کرد و بعد به سؤالات آن خبرنگار جواب می‌دادالبته خوب بود فرزند یادگار امام راحل (ره) ابتدا نسبت به اصالت بیانیه اطلاع حاصل می‌کرد و بعد به سؤالات آن خبرنگار جواب می‌داد تا خوراکی برای سوءاستفاده کنندگان در فضای مجازی و مکتوب فراهم نشود.

  


پایگاه عدالت خواهان گلستان"انتشار یک بیانیه جعلی منتسب به انصار حزب‌الله گرگان در فضای مجازی در هفته گذشته موجی از حاشیه‌های داخلی و خارجی ایجاد کرد.

دراین‌بین شاید نوع واکنش‌ها به این موضوع جالب باشد که احزاب، گروه‌ها و شخصیت‌های سیاسی نسبت به این موضوع چه بازتابی از خود نشان دادند.

نکته درخور توجه، صبر و طمأنینه مسئولین استانی نسبت به انتشار این بیانیه و تعجیل برخی شخصیت‌های کشوری و سوءاستفاده رسانه‌های تندرو اصلاح‌طلب در بیان نظرات و انتقادات نسبت به انتشار این بیانیه جعلی بود.

البته خوب بود فرزند یادگار امام راحل (ره) ابتدا نسبت به اصالت بیانیه اطلاع حاصل می‌کرد و بعد به سؤالات آن خبرنگار جواب می‌داد تا خوراکی برای سوءاستفاده کنندگان در فضای مجازی و مکتوب فراهم نشود.

اما نکته جالب‌توجه ترس و هراس اردوگاه نفاق و متصل به فتنه در سراسر کشور نسبت به یک بیانیه جعلی بود که این‌چنین آن‌ها را هراسان و سرگردان کرد.

درواقع این قدرت نیروهای خدا و حزب‌الله است که حتی تصور و کاریکاتور یک بیانیه جعلی هم لرزه بر اندام فتنه گران و اردوگاه عنکبوتی آن‌ها می‌اندازد که همیشه با ادبیات غربی به دنبال بهره‌کشی از انسان‌ها هستند.

این تجربه هرچند تلخ، نشان داد سیاسیون ریشه در ثروت و قدرت دارند و به دلیل اینکه رشته‌ای بین آن‌ها و خداوند وجود ندارد همواره در حالت ترس‌ولرز و استرس به سر می‌برده و با یک حرکت کوچک به هم می‌ریزند.

و البته این وعده خداوند است که والعاقبه للمتقین.

نیلکو - نویسنده: خسروی

[ شنبه 5 اردیبهشت‌ماه سال 1394 ]

.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
لینک دوستان
برگه ها
آمار سایت
تعداد بازدید ها: 45769

امارگیر حرفه ای سایت