X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

انصارحزب الله گرگان
مذهبی،فرهنگی و سیاسی/نثار روح مطهر امام و شهدا صلوات
قالب وبلاگ

انصارحزب الله گلستان:دادگاه مهدی هاشمی امتحان بزرگ قوه قضاییه

آیا مهدی هاشمی ارازل و اوباش و فتنه گران را به میدان نیاورده بود؟ آیا او از فتنه گران حمایت نمی کرد ؟ آیا مهدی هاشمی با قدرت و تهدید و پول ، کشور را برای ماهها به آشوب نکشاند؟ آیا مهدی هاشمی در فسادهای مالی و رانت های اقتصادی نقشی نداشته است؟

برخورد و رفتار آقازاده ها همیشه مورد توجه مردم بوده است و مردم دوست دارند بدانند اگر آقازاده ها خلاف شرع و عرف عمل نمایند آیا با آنان نیز مانند مردی عادی رفتار خواهد شد  ؟ عدالت در مورد آنها چگونه اجرا خواهد شد ؟

 
در تاریخ همیشه آقازاده هایی بودند که از صراط مسستقیم منحرف گردیدند . برخی مانند فرزند نوح وجعفر کذاب برعلیه آرمانها و عقاید پدران خود رفتند اما نتوانستند تاثیر خاصی بر عقاید خانواده بگذارند و برخی دیگر مانند عبدالله بن زبیر باعث انحراف خانواده گردیدند .

در انقلاب اسلامی نیز آقازاده هایی بودند که باعث حاشیه هایی برای خانواده گردید مانند آقازاده های آیت ا... طالقانی ، آیت ا... گیلانی و آیت ا... جنتی که با هوشیاری و واکنش به موقع خانواده های ایشان ضربه ای بر پیکره نظام و انقلاب اسلامی وارد نشد . اما داشتیم برخی حمایت ها ، مانند حمایت آقای منتظری از مهدی هاشمی که برای کشور و حتی خودشان هزینه هایی در بر داشته .

فتنه 88 نیز امتحان بزرگی برای برخی از آقاها و آقازده ها بود تا مواضع و ماهیت خود را درراستای انقلاب محک بزنند .از برائت آیت ا.. خزعلی از پسرش مهدی امینی گرفته تا واکنش قابل تقدیر آقای روح الامینی نسبت به فوت پسرش ، همه درسی برای جامعه و بزرگان بوده است که اسلام و انقلاب را اصل بدانند و برای این ارزشها از پاره های تن خود نیز بگذرند و راسخ به راه خود ادامه دهند. درسی که مطمئنا در تاریخ به یادگار خواهد ماند .

در مقابل این باورهای استوار مواردی نیز بودند که در جهت عکس باید درس گرفته شود .در صدر این رفتارهای آقازاده ها و خانواده هایشان ، آقای هاشمی رفسنجانی بوده است که تمامی فرزندان و حتی همسر ایشان نقشی اساسی و تاثیرگذار در فتنه ایفا کردند و تاکنون نه تنها از طرف آقای هاشمی بازدارندگی صورت نگرفت بلکه مورد حمایت ایشان نیز قرار داشتند.

حکم مهدی هاشمی

بعنوان مثال ، از جمله معروف قصد ساندویچ خریدن فایزه هاشمی گرفته تا سیاسی خواندن دادگاه های مهدی هاشی و نظراتی اینچنینی که بارها بیان داشتند .

آیا واقعیت اینگونه بوده؟ فائزه هاشمی در فتنه نقشی نداشت و برای خریدن ساندویچ به تظاهرات میرفت؟

آیا مهدی هاشمی ارازل و اوباش و فتنه گران را به میدان نیاورده بود؟ آیا او از فتنه گران حمایت نمی کرد ؟ آیا مهدی هاشمی با قدرت و تهدید و پول ، کشور را برای ماهها به آشوب نکشاند؟ آیا مهدی هاشمی در فسادهای مالی و رانت های اقتصادی نقشی نداشته است؟

حکم مهدی هاشمی

مردم آگاه هستند و از قوه قضائیه انتظار دارند با اقتدار و قدرت تمام ، بدون مدارا یا ملاحظات مصلحتی یا بدون زد و بند سیاسی و پشت پرده ، حکم آقازاده ها را صادر کند .

به نظر میرسد در مسیر دادگاهی مهدی هاشمی قوه قضائیه  امتحان سختی برای سربلند شدن اجرای عدالت در پیش دارد. امید است اعتماد مردم به قوه قضائیه خدشه دار نگردد.

[ پنج‌شنبه 30 بهمن‌ماه سال 1393 ]

.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
لینک دوستان
برگه ها
آمار سایت
تعداد بازدید ها: 45589

امارگیر حرفه ای سایت