انصارحزب الله گرگان
مذهبی،فرهنگی و سیاسی/نثار روح مطهر امام و شهدا صلوات
قالب وبلاگ

بیانیه انصار حزب الله گرگان در اعتراض به حضور کرباسچی

به بهانه حضور کرباسچی در گرگان!!!


باسمه تعالی

بیانیه انصار حزب الله گرگان در اعتراض به دعوت از کرباسچی به دارالمومنین گرگان!!!

متاسفانه چندی است که دوباره مردگان سیاسی جولان پیدا کرده و در صددند تا استان شهید پرور گلستان را به حیات خلوت اپوزیسیون تبدیل نمایند.

شایسته است امت حزب الله وهمیشه درصحنه استان با رصد مستمر تحرکات فتنه گران به مقابله عملی و به هنگام اقدام نمایند.چرا که کوتاهی در این زمینه فتنه گران را جری تر خواهد ساخت.

البته در نخستین مرحله برای شناخت راه‌ها و روش‌های مبارزه با فتنه ابتدا بایستی، ریشه‌های فتنه و علل شکل‌گیری آن را مورد بررسی قرار داد، و سپس بر اساس این مبانی و ریشه‌ها به مقابله با آن پرداخت. شما تا زمانی که ندانید، ریشه‌های به وجود آمدن یک فتنه چیست، شاید نتوانید به علاج آن بپردازید. شناخت ریشه‌ها باعث می‌شود، از هدررفت سرمایه‌های مادی و معنوی که در برخورد با فتنه به کارگرفته می‌شود، جلوگیری نمود. بر این اساس می‌توان موارد زیر را به عنوان مهمترین روش‌های مقابله با فتنه مدنظر قرار داد:
1.
یکی از اولیه‌ترین راه‌ها در این مقابله، همان‌گونه که در ابتدا نیز ذکر شد، شناخت ریشه‌ها و از بین بردن ریشه‌های فکری و عملی فتنه و فتنه گران است.
2.
از دیگر روش‌ها که به نظر می‌آید از اهمیت قابل توجهی نیز برخوردار باشد، پیشگیری قبل از بروز باشد. به این معنی که نخبگان جامعه بایستی بر اساس میزان توجهی که نسبت به مسائل اجتماعی و سیاسی دارند، با به کارگیری تمهیدات مناسب جلوی بروز و ظهور هرگونه فتنه را در جامعه بگیرند. این امر نه با زور و قدرت مادی، بلکه با قدرت معنوی و فرهنگی مبنی بر بالابردن سطح فرهنگی جامعه امکان‌پذیر است.
3.
سومین راه‌کار، تقویت فکری و فرهنگی جریان‌هایی است که نقش رهبری و هدایت جامعه را بر عهده دارند. این جریان‌ها تنها چهره‌های برجسته سیاسی یا علمی نیستند، بلکه در تمامی مراتب، اعم از روحانی محل، منطقه، اساتید دانشگاهها و افراد تحصیل‌کرده و اثرگذار در هر محفل سیاسی ـ اجتماعی بایستی دارای آگاهی‌های قابل توجهی باشند، تا هجمه‌ها و تندبادهای فتنه‌انگیز نتواند از میان ایشان یارگیری کند. زیرا که انحراف این جریان‌ها به معنی انحراف و از راه‌بیرون شدن بخش‌های قابل توجهی از جامعه است. درخصوص کسب اطلاعات موثق از کارنامه سیاه کارگزاران وجناب کرباسچی مخاطبین محترم را به بازدید از وبلاگ انصار حزب الله گرگان فرا میخوانیم. بخشی از سوابق شهرداری که سلطنت می کرد! به شرح

زیر می باشد: ۱-اختلاس مبلغ ۶۰۰/۲ میلیارد ریال به نفع کارگزاران سازندگی. ۲- اختلاس مبلغ ۲۵۰ میلیون ریال به نفع آقایان تاجران و تقوی منش. ۳- اختلاس مبلغ ۷۰ میلیون ریال به نفع شخصی. ۴- اختلاس مبلغ ۹۰ هزار دلار آمریکایی به نفع نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل متحد. ۵- مبلغ ۵۰۰ میلیون ریال به نفع تعدادی از مدیران وزارت کشور و به نفع شخصی. ۶- مبلغ ۶۰۰ میلیون ریال به نفع آقای عظیمی نیا- صفی نیا-…. ۷- تضییع اموال و تصرفات غیر مجاز و غیر قانونی در وجوه شهرداری به مبلغ ۳۵۹۱۱۴۸۱۹۰۰ریال.در نهایت با استناد به ماده ۴۷ قانون مجازات اسلامی- رای نهایی گردید و وی به دو سال حبس و ده سال انفصال از خدمات دولتی وپرداخت جزای نقدی و استرداد وجوه محکوم شد. برخی محافل معتقدند که به دلیل ضعف قوه قضاییه- حفاظت اطلاعات نیروی انتظامی و همچنین زرنگی کرباسچی غیر از موارد مطرح شده در دادگاه- تخلفات دیگری هم صورت گرفته بود که از دید آنها پنهان مانده است. مثلآ کرباسچی با دادن تخفیف های کلان مانند فروش تراکم به برج سازان- جرائم ماده صد و امثال آن به بعضی مراجعان موجب می شد که آنها هم در زمان انتخابات به نحوی آن را جبران نمایند. البته آقای کرباسچی وجود هرگونه اختلاس را انکار می کند و معتقد است اختلاس به معنای برداشت به نفع شخص یا جمع- به هیچ وجه وجود نداشته است.

 4. از دیگر راه‌کارهای مقابله با فتنه، گوش سپردن به نظرات افراد و نخبگانی است که از نظر فرهنگی، دینی، اجتماعی و سیاسی، امتحان خود را در مراحل مختلف پس داده باشند و جامعه اطمینان معقولانه‌ای به نظرات ایشان داشته باشد.
5.
بالابردن سطح بصیرت و بینش در آحاد جامعه که این امر در خصوص اقشار تحصیل‌کرده از اهمیت قابل توجهی برخوردار می‌شود. از جمله راه‌کارهای بالابردن سطح بصیرت و بینش، مطالعه نظام‌مند تاریخ است. شناخت تحولات تاریخی و ریشه‌های آن در بسیاری از مواقع مشابهت‌هایی نیز با مسائل معاصر خواهد داشت که شناخت آن بصیرت و تجربه‌ای مناسب برای مقابله به انسان می‌دهد.
6.
توجه به ندای رهبران دینی جامعه بویژه امام خامنه ای که به دلیل ضمانت فکری که در مورد ایشان بیشتر وجود دارد، راحت‌تر می‌توان بر اساس نظرات ایشان راه صواب را دید.
7.
یکی دیگر از راه‌های مقابله با فتنه را می‌توان از فرمایش حضرت اباعبدالله الحسین، در ظهر عاشورا، به دست آورد، ایشان پس از این‌که نصیحت‌هایشان در سپاهیان سیاه‌دل یزید اثری نبخشید در تحلیل این امر فرمودند؛ شکم‌هایشان از مال حرام پر شده، دیگر یارای شنیدن سخن حق را ندارد. از این فرمایش، می‌توان تحلیل کرد که یکی از ریشه‌های پیدایش یک فتنه زیاد شدن انحرافات، و به خصوص خوردن لقمه حرام است. بر این اساس می‌توان گفت، یکی از راه‌کارهای مهم در از بین بردن فتنه، توجه به مسائل معنوی و دینی درون خانواده و بهره‌مندی از لقمه حلال است.

درپایان انتظار است مسئولین امنیتی و انتظامی و قضایی نیز همپای امت حزب الله به وظیفه خویش عمل نموده و زمینه های ایجاد تشنج درجامعه را از بین ببرند.

والسلام علی من التبع الهدی

7/3/93

[ چهارشنبه 7 خرداد‌ماه سال 1393 ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
لینک دوستان
برگه ها
آمار سایت
تعداد بازدید ها: 46068

امارگیر حرفه ای سایت