X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

انصارحزب الله گرگان
مذهبی،فرهنگی و سیاسی/نثار روح مطهر امام و شهدا صلوات
قالب وبلاگ

بیانیه سایت خبری" گلستان ما"در خصوص تخریب چهره انصارحزب الله گلستانپایگاه خبری تحلیلی گلستان ما در خصوص آن بخش از انتشار و بازتاب بیانیه مجعول که به این رسانه برمی گردد اعلام می دارد که در این زمینه هیچ سوء نیتی نسبت به هیچ شخصیت و یا گروه خاصی نداشته است و از باب آسیب و خدشه وارد شده به جایگاه جامعه حزب الله کشور و یادگار حضرت امام(ره) عذرخواهی می نماید.

 

 

به گزارش گلستان ما ؛ آنچه در پی می آید نکاتی است که برای روشن شدن فضای غبار آلود و فتنه گونه ناشی از یک ماجرای مشکوک سیاسی – رسانه ای در کشور و استان گلستان ضروری به نظر می رسد :

** صبح دوشنبه 31 فروردین ماه نامه ای تحت عنوان بیانیه انصار حزب الله گرگان به دفتر این پایگاه خبری تحلیلی ارسال شد که پس از مشاهده متن نوشته و لحاظ  نمودن مواردی از قبیل : در پیش بودن مراسم یاک 40 که شائبه انتخاباتی بسیار پر رنگی دارد ، موارد خاص مربوط به سخنران مراسم سال قبل ، برگزاری مراسم از جیب بیت المال و از طرفی صدور بیانیه های انصار حزب الله در برخی موارد مشابه و ... ؛ با فرض صدور و ارسال این بیانیه از سوی انصار حزب الله گرگان منتشر شد .

** انتشار بیانیه جعلی منتسب به انصار حزب الله گلستان در این رسانه ، بدون هیچ گونه سوء نیتی نسبت به تخریب هر شخصیت و یا گروه خاصی بوده و صرفا با قصد انجام رسالت خبری در اطلاع رسانی و به جهت بیان هشداری به منظور جلوگیری از بروز احتمالی حادثه مشابه شیراز در استان گلستان بوده و درج تکذبیه و توضیحات حجه الاسلام و المسلمین مهدی حسن زاده مسئول انصار حزب الله گرگان در خصوص بیانیه مذکور و حذف خبر مربوط به درج بیانیه جعلی در سایت گلستان ما نیز ، نشان دهنده حسن نیت و تلاش در جهت روشنگری و شفاف سازی در این زمینه بوده است .

** بروز حادثه شیراز و اقدامی که علیه دکتر علی مطهری شکل گرفت ماجرایی تلخ و زشت بود که مورد رضایت و مقبول هیچ فرد و مجموعه ای نیست و سایت گلستان ما نیز هیچ گاه از این اقدام ناپسند حمایت نکرد . اما آنچه که همواره اهمیت داشته و دارد حفظ ثبات و آرامش کشور و جلوگیری از بروز حوادثی مشابه در هر جایی از ایران اسلامی است تا از باب وقوع چنین حوادثی افکار عمومی جامعه خدشه دار نشده و هزینه هایی گزاف به نظام و انقلاب اسلامی تحمیل نشود .

** گلستان ما در طول 4 سال فعالیت خود همواره تلاش داشته و دارد تا بر مدار قانون حرکت کند و در مقابل آن پاسخگو باشد و در این راستا در میان تمامی رسانه های مجازی استان پیشگام تر است . تلاش برای ثبت و اخذ مجوز از مراجع مربوط در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از اولین روزهای فعالیت این پایگاه خبری در دولت های دهم و یازدهم ، حاضر شدن و پاسخگویی در محاکم قضایی و انتظامی در چندین پرونده خبری ، مطالبه اجرای قانون از ادارات و دستگاه های گوناگون ، پرداختن رسانه ای به تخلفات قانونی در حوزه های مختلف و ... ، گواه خوبی برای پیشگامی گلستان ما در پیشگاه قانون است .

** دستگاه قضایی استان گلستان در طول این سالها نشان داده که همواره بر مبنای اجرای قانون و پیگیری حق و عدالت گام برداشته و این مساله از زمان انتصاب دادستان انقلابی مرکز گلستان شکل نمایان تری به خود گرفته است . عملکرد عدالت محور و بدون تعارف حجه الاسلام و المسلمین حقی در طول مدتی کوتاه ، به خوبی تاثیر عمیق خود را در حوزه های مختلف مبارزه با تخلفات و قانون شکنی های فردی و گروهی نشان داد تا جایی که همگان به بازگشت اقتدار و جان گرفتن دوباره دستگاه قضا در استان گلستان اذعان نموده و دخالت نداشتن هر گونه مماشات و یا لحاظ شدن گرایشات سیاسی در مواجهات قضایی را تایید می کنند .

** علیرغم القاء برخی شائبه های ناصواب علیه سایت گلستان ما از سوی برخی افراد و مجموعه های خاص ، در همین دوره مربوط به حضور دادستان جدید در مرکز استان گلستان ، همین پایگاه خبری تحلیلی در چند پرونده قضایی در دادسرای گرگان محکوم گردید .

همچنین در اینجا ذکر این نکته خالی از لطف نیست که اگر یک مورد از این قبیل تذکرات و یا رسیدگی های قضایی نسبت به یکی از همین رسانه های پر ادعا مربوط می شد ، از آن به عنوان متمسکی برای القاء بروز خفقان و فقدان آزادی بیان در کشور برای فشار به نظام و دستگاه قضا استفاده می کردند .

** با دقت و بررسی در روند انتشار استانی و ملی بیانیه مذکور و پس از رصد و ارزیابی فضای رسانه ای کشور محرز است که بخش عمده ای از فضای آلوده ایجاد شده متوجه برخی رسانه های تندرو و افراطی بوده که دنبال تخریب چهره حزب الله ، تسویه حساب حادثه شیراز و فشار بر وزیر کشور و ... بوده اند که نقطه عطف این خدعه سیاسی - رسانه ای باز کردن پای حجت الاسلام والمسلمین سیدحسن خمینی به این ماجرا به بهانه تهدید ایشان از سوی حزب الله بود .

در پایان پایگاه خبری تحلیلی گلستان ما در خصوص آن بخش از انتشار و بازتاب بیانیه مجعول که به این رسانه برمی گردد اعلام می دارد که در این زمینه هیچ سوء نیتی نسبت به هیچ شخصیت و یا گروه خاصی نداشته است و از باب آسیب و خدشه وارد شده به جایگاه جامعه حزب الله کشور و یادگار حضرت امام(ره) عذرخواهی نموده و در پیگیری شناخت عاملان این بیانیه جعلی اهتمام می ورزد تا از وقوع چنین رویدادهایی در آینده جلوگیری شود .[ سه‌شنبه 8 اردیبهشت‌ماه سال 1394 ]

.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
لینک دوستان
برگه ها
آمار سایت
تعداد بازدید ها: 45589

امارگیر حرفه ای سایت