X
تبلیغات
زولا

انصارحزب الله گرگان
مذهبی،فرهنگی و سیاسی/نثار روح مطهر امام و شهدا صلوات
قالب وبلاگ
ادامه سریال روحانی مچکریم؛

تحقیر حسن روحانی توسط نخست‌وزیر زن انگلیس+ تصاویر

 در ادامه سریال "روحانی مچکریم"، نخست وزیر انگلیس در حاشیه هفتادویکمین نشست سالانه مجمع عمومی ملل متحد در حالی برگزار شد که "ترزا می" با پوششی نامناسب در مقابل حسن روحانی رئیس جمهوری کشورمان حاضر شد تا با رفتاری دیپلماتیک، رئیس جمهور کشورمان را تحقیر کرده باشد و فریادی از پاستور به گوش برسد که خارجی‌ها اجازه تحقیر رئیس جمهور کشورمان را به هر شکلی دارند اما دلواپسان و منتقدان دلسوز داخلی لطفا خفه شوند!

  

حسن روحانی تنها رئیس جمهور بعد از انقلاب است که به نظر می‌آید نه معنای 100 را فهمیده بود و نه مفهوم مشکلات اقتصادی و نه کشور را، از همین رو وعده 100 روزه حل مشکلات اقتصادی را داد و به اذعان کارشناسان، وی به هیچ وجه در رفع مشکلات اقتصادی موفق نبوده بلکه اوضاع اقتصادی کشور را تا حد بحران و فاجعه‌ای امنیتی پیش برده است.

او از سوی دیگر ادعای عزت آفرینی برای مردم ایران در جوامع بین الملل شد اما حالا بعد از گذشت 3 سال به نظر می آید که وی هنوز نتوانسته تدبیری کند که حداقل حرمت خودش را بعنوان رئیس جمهور کشورمان نگه دارند تا چه رسد به مردم عادی ایران.

در دوران حسن روحانی صدها زائر ایرانی توسط رژیم سعودی به شهادت می رسند اما با تدبیر دولت یازدهم، بجای محاکمه عربستان و خسارت‌های سنگینی که آن رژیم باید بپردازد، ایرانیان از حج محروم می شوند، وزیر امورخارجه کشورمان مثل طفلی مضطر در سازمان ملل پیش پای مسئول کویتی روی زمین زانو می‌زند و تقاضای تحویل جنازه‌ها را می‌کند. به اصطلاح آش بی‌تدبیری و عدم اقتدار دولت یازدهم آنچنان شور می‌شود که حتی جیبوتی هم وسوسه می شود که ایران را تهدید کند!

اما اوج شاهکار عزت آفرینی دولت تدبیر و امید جایی است که مسئولان خارجی حتی عرف دیپلماتیک در قبال رئیس جمهور کشورمان را هم رعایت نمی کنند.

به گزارش بی‌باک، دیدار حسن روحانی با نخست وزیر انگلیس در حاشیه هفتادویکمین نشست سالانه مجمع عمومی ملل متحد در حالی برگزار شد که "ترزا می" با پوششی نامناسب در مقابل حسن روحانی رئیس جمهوری کشورمان حاضر شد.

حسن روحانی رییس جمهوری اسلامی ایران در نخستین روز حضور در نیویورک به منظور شرکت در هفتادویکمین نشست سالانه مجمع عمومی ملل متحد، روز گذشته با " ترزا می " نخست وزیر انگلیس دیدار و گفت‌وگو کرد.

این دیدار در حالی برگزار شد که نخست وزیر انگلستان با پوششی نامناسب در مقابل حسن روحانی رئیس جمهوری کشورمان حاضر شد تا ماجرای پوشش نامناسب مقامات زن در دیدار با مسئولان دولت یازدهم و توهین مسئولان اروپایی به مقامات کشورمان همچنان ادامه داشته باشد.

پیش از این هم در حاشیه دیدار وزیر خارجه ایتالیا با رئیس جمهوری کشورمان یکی از دیپلمات های زن ایتالیایی با پوشش نامناسبی در مقابل روحانی حاضر شده بود.

"دیوید کامرون" نخست وزیر سابق انگلیس هم پیش از این در دیدار با حسن روحانی بر خلاف عرف دیپلماتیک و اصول و آداب تشریفات در دیدارهای رسمی، پس از نشستن پای راست خود را روی پای چپ انداخته بود.

؛ همچنین در جریان سفر حسن روحانی به اروپا که با سفر به رم پایتخت ایتالیا شروع شد در اقدامی عجیب نشست خبری رئیس دولت یازدهم با نخست وزیر کشور میزبان زیر سایه مجسمه ی فاتح ایران برگزار شد.

در اردیبهشت امسال نیز، نحوه نشستن غیرمحترمانه «کریستین دوفرین» رئیس مجلس سنای بلژیک در مقابل حسن روحانی رئیس جمهوری در محل نهاد ریاست جمهوری را مشاهده کردیم.

انگار این موضوع برای روحانی بسیار عادی شده است و او بجای تحمل نقد دلسوزان داخلی سعی کرده است در موضوع تحقیرشدنش در قبال خارجی ها صبوری به خرج دهد، چون این موضوع را در با دیدار وزیر خارجه فرانسه با روحانی هم دیده بودیم.

این اتفاقات در شرایطی است که یکی از وعده‌های انتخاباتی روحانی، بازگرداندن عزت به پاسپورت ایرانی بود، عزتی که نه تنها در دوران روحانی به پاسپورت ایرانی بازنگشت، بلکه شرایط توهین و بی‌احترامی به مقامات ایرانی هم در این دوران رقم خورد.

[ پنج‌شنبه 1 مهر‌ماه سال 1395 ] [ 01:43 ب.ظ ] [ مهدی ] [ نظرات (0) ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
لینک دوستان
برگه ها
آمار سایت
تعداد بازدید ها: 45769

امارگیر حرفه ای سایت