X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

انصارحزب الله گرگان
مذهبی،فرهنگی و سیاسی/نثار روح مطهر امام و شهدا صلوات
قالب وبلاگ

وقتی امام جمعه گرگان بجای حزب اللهی ها پدر معنوی اصلاح طلبان میشود

 سخنان معنادار رابط جوان استاندار 11 ماه مانده به انتخابات؛

        

         
  سیاوش بسطامی رابط جوان استاندار و عضو شورای هماهنگی جوانان اصلاح طلب گلستان در میزگردی در دفتر هفته نامه گلشن مهر گفت:  در ارتباط با مجلس شورای اسلامی در عرایضم به آن اشاره کردم. یکسری پارامترهای استانی داریم. از دیدگاه شورای هماهنگی جوانان اصلاح طلب استان گلستان باید بگویم اجماع و خروجی مجمع مشورتی برای ما ملاک و معیار خواهد بود.

بسطامی با اشاره به اینکه سنگ محک ما تعهداتی است که اقای مهیمنی هم به ان اشاره کردند خاطرنشان کرد: در رابطه با تعهداتی که آقایان و خانم هایی که کاندید خواهند شد به مجمع مشورتی خواهند داد، مطمئنا پارامترهای کیفی در نظر گرفته خواهد شد. ما هم نقطه نظرها و فیلترهای خودمان را کتابا و شفاها خدمت آقایان ابلاغ کردیم  و این روند تا رسیدن به خروجی نهایی ادامه خواهد داشت.

وی افزود: در مورد انتخابات مجلس شورای اسلامی نکته بسیار مهمی که من یک بار هم در صحبت هایم به ان اشاره کردم این است که جای آزمون و خطا نیست. افرادی باید به ان جایگاه راه پیدا کنند که اولا به 8 ساله شدن دولت تدبیر و امید کمک کنند و ثانیا بتوانند به روند ادامه گفتمان اصلاح جامعه  خدمت کنند.

سیاوش بسطامی با بیان اینکه نمی خواهیم که شبه مجلس ششم را بازسازی کنیم تصریح کرد: مجلس ششم هم خالی از اشتباه نبوده است و نقاط قوت و ضعف مشخصی داشتند.  منتهی افرادی را می خواهیم که آن تعهد و تخصص را داشته باشند. به جای اینکه بروند به اقای جنتی تذکر بدهند که شما چرا در وقت خصوصی خالی خود در دیدار نوروزی با آقای خاتمی شرکت کردید دست روی نقاطی بگذارند که کشور و مملکت را از ریل خودش خارج کرده است.

رابط جوان استاندار گلستان گفت :  تکلیف در انتخابات خبرگان روشن است، خط قرمز آیت الله نور مفیدی است در مورد انتخابات خبرگان فکر می کنم صد در صد افرادی که در این جا حاضر هستند تکلیف بر آن ها مشخص است و کل جامعه اصلاح طلب استان، خط قرمزشان حضرت ایت الله نورمفیدی هستند.

بسطامی اذعان کرد: تمام همت و تلاشمان را در سال گذشته و سال آینده بر محوریت ایشان خواهیم گذاشت؛ به عنوان پدر معنوی جامعه اصلاح طلبی گلستان و به عنوان یکی از افراد منصوب حضرت امام (ره) و از معدود امام جمعه هایی که زمان حضرت امام در این سمت بودند و مقام رهبری هم ایشان را تایید و تمدید کردند و شخصیت فراحزبی و فراجناحی و توسعه گرایی که ایشان دارد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: ما سعی می کنیم که تمام توانمان را متمرکز ایشان کنیم که انشالله با اختلاف رای بالا و معنا داری نتیجه خبرگان در استان رقم خواهد خورد./

[ دوشنبه 7 اردیبهشت‌ماه سال 1394

.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
لینک دوستان
برگه ها
آمار سایت
تعداد بازدید ها: 46446

امارگیر حرفه ای سایت