انصارحزب الله گرگان
مذهبی،فرهنگی و سیاسی/نثار روح مطهر امام و شهدا صلوات
قالب وبلاگ

درخواست انصار حزب الله گرگان از کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی

درخواست انصار حزب الله گرگان

درخواست انصار حزب الله گرگان از کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی

منابع هزینه های سفر رئیس جمهور به گلستان را بررسی کنید

شنیده ها حاکی است که 750 میلیون تومان از بودجه عمرانی شورای شهر گرگان به تبلیغات این سفر اختصاص یافته است!!!

انتظار است اعضای محترم کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی به وظیفه ذاتی خود در قبال نظارت بر اقدامات قوه مجریه عمل نموده و راههای سوء استفاده از بیت المال را مسدود و خاطیان را به اشد مجازات برسانند  .

آقایان بزرگوار توجه داشته باشند که حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پاسخ به نامه آقای جهانگیری معاون اول رئیس جمهور، در ارتباط با برگزاری «همایش ملّی ارتقای سلامت نظام اداری و مقابله با فساد» و درخواست صدور پیام برای این همایش، مرقومه‌ مهمی که نشان از دغدغه همیشگی ایشان دارد را صادر کردند.این موضع حضرت آقا چندمین تاکید معظم له بر ضرورت برخورد قاطعانه با مفاسد اقتصادی است که امید است شما در این زمینه عملکرد شعارگونه نداشته باشید...

متن مرقومه رهبر معظم انقلاب که توسط معاون اول رئیس جمهور در محل برگزاری این همایش در سالن اجلاس سران قرائت شد، به شرح زیر است:
«بسم الله الرّحمن الرّحیم
نفس اهتمام آقایان به امر مبارزه با فساد را تحسین می‌کنم، لکن این سمینار و امثال آن بناست چه معجزه‌ای بکند؟ مگر وضعیت برای شما مسئولان سه قوه روشن نیست؟ با توجه به شرایط مناسب و امیدبخشی که از لحاظ همدلی و هماهنگی و همفکری بین مسئولان امر وجود دارد، چرا اقدام قاطع و اساسی انجام نمی‌گیرد که نتیجه را همه بطور ملموس مشاهده کنند. توقع من از آقایان محترم این است که چه با سمینار و چه بدون آن، تصمیمات قاطع و عملی بدون هرگونه ملاحظه‌ای بگیرند و اجرا کنند. موفق باشید.»

آقای جهانگیری در نامه خود به رهبر معظم انقلاب اسلامی، به برگزاری همایش ملی "ارتقای سلامت نظام اداری و مقابله با فساد" با حضور مسئولان قوای سه گانه و دستگاه‌های اجرایی و عمومی، تشکل‌های خصوصی، گروه‌های مردم نهاد و اصحاب رسانه اشاره کرده و محورهای کلی همایش را «برنامه و راهبردهای حاکمیت در مبارزه با فساد»، «نقش جامعه مدنی در مقابله با فساد»، «مبارزه مردمی و نقش فرهنگ در مقابله با فساد» برشمرده بود.شنبه 20 دی‌ماه سال 1393
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
لینک دوستان
برگه ها
آمار سایت
تعداد بازدید ها: 46067

امارگیر حرفه ای سایت