X
تبلیغات
زولا

انصارحزب الله گرگان
مذهبی،فرهنگی و سیاسی/نثار روح مطهر امام و شهدا صلوات
قالب وبلاگ

پاسخ انصار حزب الله گلستان به شیطنتهای اخیر علیه این تشکل

به نظر میرسدصدور بیانیه جعلی بنام انصار حزب الله گلستان ، شیطنت جدید مدعیان اصلاح طلبی و فرار به سمت جلو با هدف انحراف افکار عمومی از ناکامیهای دولت در تحقق وعده ها و شعارهای حل مشکلات معیشتی مردم باشد .چون این جریان، حیات سیاسی خود را در حال حاضر در جنجالهای سیاسی و مظلوم نمایی میداند

 

 عملکرد انصار حزب الله گلستان نشان از این واقعیت دارد که عقد اخوت با هیچ جریان و گروه سیاسی نبسته و از مسئولینی که تخلفی مرتکب شوند بر اساس فریضه واجب امربه معروف و مبتنی بر شرایط و مراتب فقهی آن تذکر میدهد. انتقاد از روسای قوا و وزرا و حتی مسئولین امنیتی در موارد خاص نشان از این رویه شفاف  وقاطعانه است .اما نکته حائز اهمیت اینکه همه این بیانیه ها با سربرگ و شماره و مهر رسمی روابط عمومی این تشکل منتشر و در وبلاگ و سایت رسمی انصار حزب الله نیز انعکاس می یافته است.

به نظر میرسد صدور بیانیه جعلی بنام انصار حزب الله گلستان ، شیطنت جدید مدعیان دروغین اصلاح طلبی و فرار به سمت جلو با هدف انحراف افکار عمومی از ناکامیهای دولت به اصطلاح راستگویان در تحقق وعده های انتخاباتی بویژه شعار حل مشکلات معیشتی مردم باشد.چون این جریان ، حیات سیاسی خود را در حال حاضر در جنجالهای سیاسی و مظلوم نمایی میداند واین این رویه مغایر با شعار سال مبنب بر همدلی و همزبانی با مردم است.

شایسته است  حامیان گفتمان سازش و تحقیر ،بجای همدلی و همزبانی با شیطان بزرگ و خوشحالی در گرفتن عکس یادگاری با خانم اشتون و اقای کری و اعلام فتح الفتوح بودن مذاکره با دشمنان ملت ، وعده های انتخاباتی اقای روحانی را مرور نمایند.

البته جای تاسف اینکه مراسم سالگرد نمایندگان فقید استان گلستان به بستری برای جولان جریان سیاسی معلوم الحالی در گلستان تبدیل شده که همه ساله با سوء استفاده از بیت المال تمام اهتمامش تطیر سران فتنه و حامیان آنها در گلستان است.

یکی دیگر از سواستفاده ها از این مراسم نیز برگزار ی میتینگ سیاسی برای کسانی است که وزن سیاسی و عقبه مردمی ندارند اما در این مراسم به دنبال گدایی رای هستند. در دروغ و نفاقشان هم همین بس که در طول سال هیچ خبری از خانواده های بازماندگان عزیزان فقید هواپیمای یاک 40 نمیگیرند.


[ چهارشنبه 2 اردیبهشت‌ماه سال 1394 ]

.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
لینک دوستان
برگه ها
آمار سایت
تعداد بازدید ها: 45769

امارگیر حرفه ای سایت