X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

انصارحزب الله گرگان
مذهبی،فرهنگی و سیاسی/نثار روح مطهر امام و شهدا صلوات
قالب وبلاگ

ورود دستگاه قضا به بیانیه جعلی منتسب به انصارحزب الله گلستان

ورود دستگاه قضا به بیانیه جعلی منتسب به انصارحزب الله گلستان


دادستان عمومی و انقلاب گرگان از ورود دستگاه قضایی استان گلستان به موضوع بیانیه  جعلی منتشره منتسب به انصار حزب الله گرگان خبر داد.حجت الاسلام و المسلمین سیدمصطفی حقی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: به دنبال آن هستیم تا بدانیم چه شخصی و به چه دلیل نخستین بار این بیانیه را انتشار داده است.

 

 

گرگان - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب گرگان از ورود دستگاه قضایی استان گلستان به موضوع بیانیه منتشره منتسب به انصار حزب الله گرگان خبر داد.

 

حجت الاسلام و المسلمین سیدمصطفی حقی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: به دنبال آن هستیم تا بدانیم چه شخصی و به چه دلیل نخستین بار این بیانیه را انتشار داده است.


هفته گذشته یکی از سایت های محلی گلستان که گفته می شود مجوزی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ندارد، با انتشار بیانیه ای به نقل از انصار حزب الله گرگان نسبت به حضور برخی شخصیت های کشوری به عنوان سخنرانان مراسم گرامیداشت شهدای یاک 40 هشدار داد.

در این بیانیه انصار حزب الله هشدار داده بود در صورت حضور حجج اسلام علی اکبر ناطق نوری و سیدحسن خمینی در گرگان برای سخنرانی در یادواره جان باختگان یاک 40 رخدادی بدتر از حادثه شیراز در گرگان تکرار می شود.

با گذشت چند روز از انتشار این بیانیه، مهدی حسن زاده از اعضای انصار حزب الله گرگان در گفت و گویی که دو سایت خبری آن را بازتاب دادند، بیانیه منتشره را جعلی خواند.

دادستان گرگان با تصریح بر این که نباید چنین مسایل و بیانیه هایی منتشر شود، گفت: با جدیت پیگیر عوامل و مسببان انتشار این بیانیه هستیم که گفته شده جعلی است.

حجت الاسلام حقی اظهار کرد: پیگیری خواهیم کرد که چطور این بیانیه به دست افراد و سایت هایی افتاده که آن را برای نخستین بار انعکاس دادند.

وی خاطرنشان کرد: در عین حال دامن زدن به این مسایل، عوامل اصلی این اقدامات را به اهدافشان نزدیک می کند و اگر بیانیه جعلی باشد، بهتر است به آن پرداخته و دامن زده نشود.

دادستان گرگان تصریح کرد: در اجرای برنامه ها و وظایف خود از قانون عدول نخواهیم کرد و اجازه نخواهیم داد هیچ کس خلاف قانون عمل کند.

انصارحزب الله گرگان ضمن تقدیر از اقدام دادستان محترم ، مجدانه تقاضامند است عوامل پشت پرده جنجال اخیر شناسایی و به افکار عمومی معرفی شده و به اشد مجازات برسند.

[ شنبه 5 اردیبهشت‌ماه سال 1394 ]

.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
لینک دوستان
برگه ها
آمار سایت
تعداد بازدید ها: 45589

امارگیر حرفه ای سایت